Instruktor – Szkolenie Psów Warszawa

Instruktor Szkolenia psów

Instruktor szkolenie psów Warszawa

Tomasz Kowalczyk

Instruktor/Właściciel

Tomasz Kowalczyk

Instruktor szkolenia psów

Cześć, mam na imię Tomasz ale to już pewnie wiecie. Od ponad 20 lat szkolę psy w zakresie posłuszeństwa oraz pracy obrończej. Posiadam uprawnienia instruktora ZKWP oraz jestem asystentem kynologicznym prób pracy. W 1995 roku założyłem hodowlę psów Tutor Gratus i z sukcesami hodowałem Owczarki Francuskie Beauceron oraz Owczarki Belgijskie Malinois.

Pin-Up de Vulcain (mój owczarek Malinois) była pierwszym w Polsce psem przeszkolonym w trybie szkolenia Ring/Mondioring. Początkowo jeździłem z nią na treningi do Francji, gdzie również ukończyłem staże dla pozorantów Ring/Mondioring, później trenowałem z kolegami i koleżankami na placu ZKWP w Gdańsk Oliwa.

Przez wiele lat prowadziłem największy ośrodek szkolenia psów w Elblągu.
Teraz wspólnie możemy trenować w Warszawie na 2 placach treningowych.

Gwarancja jakości

instruktor szkolenie psów
Instruktor ZKWP
instruktor szkolenie psów
Asystent prób pracy
instruktor szkolenie psów
staże zagraniczne

W ciągu ponad 20 lat prowadzenia zajęć na placach treningowych wypracowaliśmy system współpracy z przewodnikami oraz ich psami. Nowoczesne techniki oraz empatia gwarantują dobre rezulataty. Zapraszamy.

Trwa Nabór Na Szkolenie W 2024!

Szkolenie: Pies Towarzyszący | IPO | Mondioring

Cennik szkolenia psów

Podstawowy cennik szkolenia psów | Ceny należy uzgadniać indywidualnie

Połsuszeństwo

120zł

szkolenie psów cena
Kurs Posłuszeństwo

To indywidualne szkolenie psów razem z właścicielem. Odbywa się na terenie gdzie szkolimy psy. Jest to szkolenie z posłuszeństwa oraz oduczania złych nawyków. Stawka za spotkanie.

Praca Obrończa

150zł

szkolenie psów warszawa cena
Praca Obrończa

Stawka za spotkanie około 1h pracy z psem na placu treningowym.Dotyczy szkoleń IGP oraz treningów psów specjalistyczno obrończych lub patrolowych. Praca z rękawem ochronnym. Stawka za spotkanie.
Kostium

200zł

szkolenie psów warszawa cena
Obrona-Kostium

Szkolenie psów obronnych przeznaczonych do ochrony, szkolenie w kierunku Mondioring oraz Ring Francuski. Stawka za spotkanie. 3 wejścia po maksimum 15 minut w zależności od wieku oraz kondycji psa.NOTA: Płatność przyjmujemy zawsze z góry! Godziny należy opłacać przed rozpoczęciem zajęć. Stawki powyższe są orientacyjne i mogą być ustalane indywidualnie z klientem. W przypadku nie stawienia się w umówionym terminie na zajęciach, bez poinformowania z 24h wyprzedzeniem, opłata oraz trening przepadają.

Jesteśmy Expertami

Oferujemy wysokiej jakości usługi kynologiczne!

szkolenie psów warszawa
Scroll to Top