Instruktor Szkolenia psów

Instruktor szkolenie psów Warszawa

Tomasz Kowalczyk

Instruktor/Właściciel

Tomasz Kowalczyk

Instruktor szkolenia psów

Cześć, mam na imię Tomasz ale to już pewnie wiecie. Od ponad 20 lat szkolę psy w zakresie posłuszeństwa oraz pracy obrończej. Posiadam uprawnienia instruktora ZKWP oraz jestem asystentem kynologicznym prób pracy. W 1995 roku założyłem hodowlę psów Tutor Gratus i z sukcesami hodowałem Owczarki Francuskie Beauceron oraz Owczarki Belgijskie Malinois.

Pin-Up de Vulcain (mój owczarek Malinois) była pierwszym w Polsce psem przeszkolonym w trybie szkolenia Ring/Mondioring. Początkowo jeździłem z nią na treningi do Francji, gdzie również ukończyłem staże dla pozorantów Ring/Mondioring, później trenowałem z kolegami i koleżankami na placu ZKWP w Gdańsk Oliwa.

Przez wiele lat prowadziłem największy ośrodek szkolenia psów w Elblągu.
Teraz wspólnie możemy trenować w Warszawie na 2 placach treningowych.

Gwarancja jakości

instruktor szkolenie psów
Instruktor ZKWP
instruktor szkolenie psów
Asystent prób pracy
instruktor szkolenie psów
staże zagraniczne

W ciągu ponad 20 lat prowadzenia zajęć na placach treningowych wypracowaliśmy system współpracy z przewodnikami oraz ich psami. Nowoczesne techniki oraz empatia gwarantują dobre rezulataty. Zapraszamy.

Oferta ograniczona czasowo

Szkolenie Pies Towarzyszący 10% Taniej

Cennik szkolenia psów

Podstawowy cennik szkolenia psów | Ceny należy uzgadniać indywidualnie

Spacer Z Psem

120zł

szkolenie psów cena
Spacer Z Psem

To indywidualne szkolenie psów razem z właścicielem. odbywa się najczęściej w miejscu wskazanym przez właściciela. Jest to szkolenie z posłuszeństwa oraz oduczania złych nawyków. Stawka godzinowa.


Praca Obrończa

150zł

szkolenie psów warszawa cena
Praca Obrończa

Stawka za godzinę pracy z psem na placu treningowym.Dotyczy szkoleń IGP, Mondioring oraz treningów psów specjalistyczno obrończych lub patrolowych. Stawka godzinowa.Pakiet Godzin

600zł

szkolenie psów warszawa cena
Pakiet godzin

Pakiet godzin za 600zł jest to zestaw 10 godzin z zakresu posłuszeństwa, który jest tańszy i płatny z góry. W przypadku treningów Mondioring oraz innych ćwiczeń obrończych pakiety godzin są ustalane indywidualnie.

NOTA: Płatność przyjmujemy zawsze z góry! Godziny należy opłacać przed rozpoczęciem zajęć. Stawki powyższe są orientacyjne i mogą być ustalane indywidualnie z klientem. 

Jesteśmy Expertami

Oferujemy wysokiej jakości usługi kynologiczne!

szkolenie psów warszawa
Zadzwoń teraz! Przewiń do góry