Pierwszy Trening Z Psem | Szkolenie Psów Warszawa 2023
Pierwszy trening z psem

Pierwszy trening z psem

Miło mi, że dołączasz do drużyny Szkolenie Psów Warszawa. Poniżej znajdziesz kilka przydatnych informacji związanych z rozpoczęciem zajęć w mojej szkółce. Zanim jednak zaczniesz pamiętaj o zapoznaniu się z regulaminami.

szkolenie psów warszawa cena

#1 Pies przychodzi przegłodzony

Wszyscy dbamy o psy i jest to zrozumiałe. Pamiętajmy jednak, że przychodząc na trening pies nie powinien dostawać jedzenia przed wyjściem z domu. Staraj się ominąć pierwszy, poranny posiłek a wydajność treningu podczas skarmiania z ręki będzie dużo lepsza.

szkolenie psów warszawa cena

#2 Szczepienia

Na pierwszy trening należy zabrać książeczkę zdrowia psa z aktualnymi szczepieniami na wściekliznę. W przypadku szczeniąt wystarczą pierwsze dwa szczepienia (zazwyczaj jest to kombajn z nowsówką i parwowirozą) oraz informacja oostatnim odrobaczaniu. Po zaszczepieniu szczenięcia na wściekliznę należy podsać te informacje instruktorowi.

szkolenie psów warszawa

#3 Akcesoria

Pierwszy trening z psem to również sprawdzenie zasobów jakimi dysponuje właściciel/przewodnik. Często zakupione smycze lub obroże nie nadają się do regularnych treningów. Zabierz ze sobą wszystkie akcesoria, którymi dysponujesz, podejmiemy decyzję czy należy coś dokupić czy nie. Pamiętaj aby na trening zabierać również smaczki oraz ulubioną zabawkę Twojego psa (gryzak, szarpak, piłka). jeżeli pies posiada szelki (szorki) to też należy je zabrać w celu zweryfikowania przydatności do treningu.

szkolenie psów warszawa cena

#4 Opłać trening

Zanim przyjdziesz na trening i rozpoczniesz oficjalnie uczestnictwo w klubie Szkolenie Psów Warszawa należy opłacić pierwszy trening. Poniżej znajdziesz link do mojego sklepu, gdzie możesz dokonać przedpłaty za pośrednictwem bankowości online. Po opłaceniu Pierwszego Treningu z Psem należy potwierdzić lub ustalić termin rozpoczęcia zajęć. Uwaga! Bez przedpłaty nie ma rezerwacji treningu dla osób rozpoczynających współpracę ze mną. Jeżeli chcesz fakturę vat za szkolenie to podczas składania zamówienia zaznacz, że chcesz fakturę VAT. System automatycznie ją wygeneruje po prawidłowym przeprocesowaniu zamówienia. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 500 699 600

Scroll to Top