Szkolenie Psów Towarzyszących | Szkolenie Psów Warszawa | 8h
szkolenie psów towarzyszących

Szkolenie psów towarzyszących

Szkolenie Psów Towarzyszących należy rozpocząć wcześnie.

Szkolenie psów Towarzyszących | Im szybciej tym lepiej. Staram się rozpoczynać pracę ze szczeniakami już po pierwszych szczepieniach tj. około 8 tygodnia życia. Rozpoczynając szkolenie psów należy pamiętać, że w początkowej fazie interesującym bodźcem, który zaakceptuje każdy pies będzie jedzenie. W kolejnych etapach wprowadzamy zabawę w postaci gryzaków oraz piłek. Oczywiście wszystko zależy od rasy psów oraz wieku w którym decydujemy się rozpocząć szkolenie psów.

szkolenie psów towarzyszących
Szkolenie psów Towarzyszących Warszawa

Szkolenie Owczarków Niemieckich

W przypadku szkolenia owczarków niemieckich fajnym wiekiem jest 8 tygodni do 12 tygodni. Jeżeli jest to szczeniak z dobrym temperamentem to efekty widać już na pierwszym szkoleniu. Prawidłowo uczone komendy siad czy waruj zostają w pamięci szczeniąt bardzo szybko. Szkolenie owczarków niemieckich w tak młodym wieku sprawia dużo radości zarówno właścicielowi jak i samemu psu.

Pamiętajmy, że im szybciej zaczynamy szkolenie psów tym szybciej nauczy się przewodnik a to jest kluczem do dobrego i prawidłowego wychowania psa.

Szkolenie psów Warszawa
Szkolenie psów Towarzyszących Warszawa

Jak rozpocząć szkolenie psów?

Szkolenie psów Warszawa | Zanim podejmiesz decyzję warto zadać sobie pytanie czy mam czas na szkolenie oraz w jakiej formie chciałbym/chciałabym trenować. Są wady i zalety szkoleń stacjonarnych oraz szkoleń grupowych. Przed rozpoczęciem szkolenia spróbuj porozmawiać z treserem/instruktorem i ustal jaka forma będzie najlepsza dla Ciebie oraz Twojego psa.

Scroll to Top