Szkolenie Psów Warszawa Cena | Licencjonowany Treser | 100%

Szkolenie psów Warszawa Cena

szkolenie psów warszawa cena

Tomasz Kowalczyk

Instruktor/Właściciel

Wiadomość od Właściciela

Szkolenie psów - Nowy początek

Szkolenie psów Warszawa cena | Dla każdego człowieka pojawienie się w domu czworonożnego członka rodziny jest wyjątkowym dniem. Psy wlewają w naszą duszę radość i poczucie bezpieczeństwa. Są wiernymi przyjaciółmi, z którymi warto się komunikować i być blisko nich.

Nie każdy jednak rozumie zachowania psa i zawsze warto udać się na szkolenie do specjalisty aby nauczyć się języka psów. Szkolenie umożliwa nawiązanie wyjątkowej więzi w relacji właściciel-pies oraz rozwiązuje więszkość problemów życia codziennego.

Zapraszam na szkolenie psów, które prowadzę w Warszawie, Radzyminie oraz w Łomiankach.

Obietnica

szkolenie psów warszawa cena
Twój pies nie będzie bity
szkolenie psów warszawa cena
Mamy ogromną cierpliowść
szkolenie psów warszawa cena
Będziesz zadowolony ze współpracy

W ciągu ponad 20 lat prowadzenia zajęć na placach treningowych wypracowaliśmy system współpracy z przewodnikami oraz ich psami. Nowoczesne techniki oraz empatia gwarantują dobre rezulataty. Zapraszamy.

Trwa nabór na szkolenie w 2023!

Szkolenie Pies Towarzyszący | IPO | Mondioring

Cennik szkolenia psów

Szkolenie psów Warszawa Cena | Ceny należy uzgadniać indywidualnie

Posłuszeństwo

120zł

szkolenie psów cena
Kurs Posłuszeństwo

To indywidualne szkolenie psów razem z właścicielem. Odbywa się na terenie gdzie szkolimy psy. Jest to szkolenie z posłuszeństwa oraz oduczania złych nawyków. Stawka za spotkanie.Praca Obrończa

150zł

szkolenie psów warszawa cena
Praca Obrończa

Stawka za spotkanie około 1h pracy z psem na placu treningowym.Dotyczy szkoleń IGP oraz treningów psów specjalistyczno obrończych lub patrolowych. Praca z rękawem ochronnym. Stawka za spotkanie.

Kostium

200zł

szkolenie psów warszawa cena
Obrona-Kostium

Szkolenie psów obronnych przeznaczonych do ochrony, szkolenie w kierunku Mondioring oraz Ring Francuski. Stawka za spotkanie. 3 wejścia po maksimum 15 minut w zależności od wieku oraz kondycji psa.

NOTA: Płatność przyjmujemy zawsze z góry! Godziny należy opłacać przed rozpoczęciem zajęć. Stawki powyższe są orientacyjne i mogą być ustalane indywidualnie z klientem. Cena pierwszego spotkania to 200zł. Każde kolejne spotkanie zgodnie z powyższym cennikiem. Uwaga aby zapisać się na 1 spotkanie należy przesłać zadatek w wysokości 200zł, który przepada w przypadku niestawienia się na zaplanowane zajęcia (dziękuję za wyrozumiałość).

Opłać pierwszy trening

Zarezerwuj swój pierwszy trening już dziś. Uwaga! Jeżeli nie stawisz się w umówionym terminie zadatek przepada w całości. Rozliczamy się z Urzędem Miasta w modelu godzinowym.

Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu szkolenia zapoznaj się z zasadami ogólnymi związanymi ze zwrotami oraz rezygnacją z moich usług.

Jesteśmy Expertami

Oferujemy wysokiej jakości usługi kynologiczne!

szkolenie psów warszawa
Scroll to Top