Szkolenie psów Warszawa Cena

szkolenie psów warszawa cena

Tomasz Kowalczyk

Instruktor/Właściciel

Wiadomość od Właściciela

Szkolenie psów - Nowy początek

Szkolenie psów Warszawa cena | Dla każdego człowieka pojawienie się w domu czworonożnego członka rodziny jest wyjątkowym dniem. Psy wlewają w naszą duszę radość i poczucie bezpieczeństwa. Są wiernymi przyjaciółmi, z którymi warto się komunikować i być blisko nich.

Nie każdy jednak rozumie zachowania psa i zawsze warto udać się na szkolenie do specjalisty aby nauczyć się języka psów. Szkolenie umożliwa nawiązanie wyjątkowej więzi w relacji właściciel-pies oraz rozwiązuje więszkość problemów życia codziennego.

Zapraszam na szkolenie psów, które prowadzę w Warszawie oraz Radzyminie.

Obietnica

szkolenie psów warszawa cena
Twój pies nie będzie bity
szkolenie psów warszawa cena
Mamy ogromną cierpliowść
szkolenie psów warszawa cena
Będziesz zadowolony ze współpracy

W ciągu ponad 20 lat prowadzenia zajęć na placach treningowych wypracowaliśmy system współpracy z przewodnikami oraz ich psami. Nowoczesne techniki oraz empatia gwarantują dobre rezulataty. Zapraszamy.

Trwa nabór na szkolenie w 2021!

Szkolenie Pies Towarzyszący | IPO | Mondioring

Cennik szkolenia psów

Szkolenie psów Warszawa Cena | Ceny należy uzgadniać indywidualnie

Spacer Z Psem

120zł

szkolenie psów cena
Spacer Z Psem

To indywidualne szkolenie psów razem z właścicielem. odbywa się najczęściej w miejscu wskazanym przez właściciela. Jest to szkolenie z posłuszeństwa oraz oduczania złych nawyków. Stawka godzinowa.


Praca Obrończa

150zł

szkolenie psów warszawa cena
Praca Obrończa

Stawka za godzinę pracy z psem na placu treningowym.Dotyczy szkoleń IGP, Mondioring oraz treningów psów specjalistyczno obrończych lub patrolowych. Stawka godzinowa.Pakiet Godzin

600zł

szkolenie psów warszawa cena
Pakiet godzin

Pakiet godzin za 600zł jest to zestaw 10 godzin z zakresu posłuszeństwa, który jest tańszy i płatny z góry. W przypadku treningów Mondioring oraz innych ćwiczeń obrończych pakiety godzin są ustalane indywidualnie.

NOTA: Płatność przyjmujemy zawsze z góry! Godziny należy opłacać przed rozpoczęciem zajęć. Stawki powyższe są orientacyjne i mogą być ustalane indywidualnie z klientem. 

Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu szkolenia zapoznaj się z zasadami ogólnymi związanymi ze zwrotami oraz rezygnacją z moich usług.

Jesteśmy Expertami

Oferujemy wysokiej jakości usługi kynologiczne!

szkolenie psów warszawa
Zadzwoń teraz! Przewiń do góry