Trening z psem-Noworoczny otwarty trening – Szkolenie Psów Warszawa
trening z psem

Trening z psem-Noworoczny otwarty trening

Witaj! Już niebawem Nowy Rok i bardzo chcielibyśmy (Tomasz i Jacek) zaprosić cię na Trening z Psem. Nie byle jaki trening bo Noworoczny Otwarty Trening podczas którego będziesz mógł/mogła, sprawdzić predyspozycje swojego psa do pracy obronnej.

Jak to wygląda?

Musisz przyjechać do Nas na szkolenie. Zajęcia będą odbywały się w Sobotę oraz Niedzielę drugiego oraz trzeciego stycznia 2021, czyli w nadchodzący weekend. (2-3 Stycznia 2021). Na szkolenie musisz obowiązkowo zabrać książeczkę zdrowia psa z aktualnym szczepieniem przeciwko wściekliźnie. Zajęcia będą się odbywały na boisku trawiastym przy ulicy Mińskiej 1-5 w Warszawie (300 metrów od Dworca Wschodniego).

Co muszę ze sobą zabrać?

Poza wspomnianą już książeczką zdrowia należy ze sobą zabrać:

  • Smycz o długości 1metr lub więcej
  • Taśma do szkolenia psów (jeżeli posiadasz, jeżeli nie to nie martw się na miejscu posiadamy taki sprzęt 😀 )
  • Obroża skórzana lub nylonowa
  • Szelki do szkolenia psów (jeżeli posiadasz)
  • Woda dla psa (podczas przerwy wypada się napić 😀 )
  • Dużo pozytywnej energii

Dla kogo jest trening z psem i jaki jest jego cel?

Szkolenie ma na celu propagowanie sportu kynologicznego jakim jest Mondioring oraz innych sportów kynologicznych związanych z posłuszeństwem oraz pracą obronną psa.

Otwarty Trening z Psem jest przeznaczony dla osób posiadających psa w wieku od 3 miesiące do 6 lat i chciałyby poznać predyspozycje swojego psa w kierunku pracy obronnej lub po prostu chciałyby rozpocząć szkolenie psa w kierunku posłuszeństwa ale nie są jeszcze przekonane czy się do tego nadają. Trening Otwarty to możliwość poznania się, poznania psa i podjęcia wspólnej decyzji jaki będzie kolejny krok. Mile widziane są osoby, które już trenują i chciałyby zobaczyć jak ich pies zachowa się z innym pozorantem.

Chciałbym wyszkolić psa w kierunku Obrony Cywilnej, czy ten trening będzie dla mojego psa właściwy?

Oczywiście. Podczas treningu sprawdzimy czy Twój pies będzie w stanie rozwijać się w kierunku pracy obronnej.

Trenuję Agility. Czy trening Mondioring jest dla mnie?

Tak! Coraz więcej osób posiadających psa szkolonego do Agility decyduje się na treningi Mondioring. (dotyczy głownie owczarków).

Ile czasu będzie trwał trening z psem?

Będziemy do dyspozycji przez kilka godzin ale sam trening będzie trwał maksymalnie 20 minut w przypadku pracy obronnej. Powinieneś więc zarezerwować około 1h na pierwsze zajęcia.

Masz pytania? Możesz napisać do Nas na Czacie lub korzystając z messengera na facebook.

Ważne! Jeżeli planujesz przyjechać na trening, proszę potwierdź swoją obecność przez Faceboook. Dzięki temu łatwiej będziemy mogli zaplanować kolejność wejść na plac treningowy.

Scroll to Top