Obroża Na Prąd | Kurs Online | 99 PLN

Obroża na prąd – jak zacząć?

Kurs dla osób, które chciałyby poznać kilka sposobów, technik, na pracę z obrożą elektryczną. Filmy (lekcje) zostały nagrane podczas swobodnego treningu z psem. Jest to pierwsze i drugie spotkanie. W pierwszej lekcji można zobaczyć jak wdrażam obroże, w drugim robimy spacer z psem oraz inną (docelową) obrożą elektryczną.

Obroża na prąd | Kurs dla osób, które chciałyby poznać kilka sposobów, technik, na pracę z obrożą elektryczną. Filmy (lekcje) zostały nagrane podczas swobodnego treningu z psem. Jest to pierwsze i drugie spotkanie. W pierwszej lekcji można zobaczyć jak wdrażam obroże, w drugim robimy spacer z psem oraz inną (docelową) obrożą elektryczną.

Całość jest szczera i spontaniczna. W filmie główny focus jest na psa a nie na pokazywanie właściciela. Możesz usłyszeć, zobaczyć jak prowadzę zajęcia.

Pies na filmie, jest psem uciekającym na kilka godzin i zjadającym wszelkie możliwe jedzenie z ziemi. Dzięki temu możesz zobaczyć realną sytuację, która jest stopniowo eliminowana.

Opinie

Marcin

Bardzo dobre szkolenie. Nabyłem obrożę dla mojego psa ale nie wiedziałem jak się za to zabrać. Kurs pokazuje zwykłą, codzienną sytuację i to jest bardzo cenne. Fajnie by było gdyby było widać właścicielkę ale nie ona jest tutaj głównym tematem. Daję 5 gwiazdek.

Kasia

Zastanawiam się nad zakupem obroży na pilota dla mojego psiaka. Nie jest to łatwa decyzja ale po obejrzeniu szkolenia wiem chociaż jak to wygląda. Teraz trzeba jedynie zastanowić się nad tym, którą obrożę. Odejmuję gwiazdkę za brak rekomendacji obroży. Reszta jako film sponton jest ok.

Obroża na prąd – jak zacząć?

obroża na prąd
Uzyskaj kurs

Zawiera

50 min
3 wykłady
Dostęp: 2 dni
Scroll to Top