Partnerzy – Szkolenie Psów Warszawa

Partnerzy | Firmy i Osoby

Partnerzy

Tomasz Kowalczyk

Instruktor/Właściciel

Etyka Biznesu

Partnerzy | Kim oni są?

Partnerzy to przede wszystkim ludzie. Ludzie, z którymi udało nam się nawiązać współpracę, szanujemy się i podziwiamy naszą odmienność zanurzoną głęboko w wiedzy i doświadczeniu kynologicznym. Partnerami są zarówno osoby jak i firmy. Ci, do których mamy zaufanie i głębokie przekonanie, że ich praca lub produkty spełniają najwyższe kryteria.

Gwarancja jakości

Dingo Gear

Produkty Dingo Gear są jednym z kluczowych elementów podczas szkolenia psów obronnych. Korzystamy z profesjonalnych rękawów, ochraniaczy, gryzaków oraz innych akcesoriów tej firmy.

Trwa Nabór Na Szkolenie W 2024!

Szkolenie Pies Towarzyszący | IGP | Mondioring

Cennik szkolenia psów

Podstawowy cennik szkolenia psów | Ceny należy uzgadniać indywidualnie

Połsuszeństwo

120zł

szkolenie psów cena
Kurs Posłuszeństwo

To indywidualne szkolenie psów razem z właścicielem. Odbywa się na terenie gdzie szkolimy psy. Jest to szkolenie z posłuszeństwa oraz oduczania złych nawyków. Stawka za spotkanie.

Praca Obrończa

150zł

szkolenie psów warszawa cena
Praca Obrończa

Stawka za spotkanie około 1h pracy z psem na placu treningowym.Dotyczy szkoleń IGP oraz treningów psów specjalistyczno obrończych lub patrolowych. Praca z rękawem ochronnym. Stawka za spotkanie.
Kostium

200zł

szkolenie psów warszawa cena
Obrona-Kostium

Szkolenie psów obronnych przeznaczonych do ochrony, szkolenie w kierunku Mondioring oraz Ring Francuski. Stawka za spotkanie. 3 wejścia po maksimum 15 minut w zależności od wieku oraz kondycji psa.NOTA: Płatność przyjmujemy zawsze z góry! Godziny należy opłacać przed rozpoczęciem zajęć. Stawki powyższe są orientacyjne i mogą być ustalane indywidualnie z klientem. 

Jesteśmy Expertami

Oferujemy wysokiej jakości usługi kynologiczne!

szkolenie psów warszawa
Scroll to Top