Rezygnacja Ze Szkolenia Psów | 3 Nowe Zasady

Rezygnacja ze szkolenia

Rezygnacja ze szkolenia psów | Bardzo się cieszę, że dołączasz do Mojej małej społeczności, która jest zafascynowana psami oraz ich szkoleniem. Pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z moich usług. Wierzę, że najważniejsze w Naszej współpracy jest zaufanie. Musisz być przekonany/przekonana, że Twój pies jest w dobrych rękach a osoba, która będzie wspólnie z Tobą go szkolić nie zrobi mu krzywdy. Szkolenie psa to Ja, Ty i Twój pies. Jeżeli jeden z elementów nie działa to szkolenie nie będzie udane a przecież zarówno Ja jak i Ty chcemy jak najlepiej.

Jeżeli podejmiesz decyzję o rezygnacji ze szkolenia pamiętaj o poniższych zasadach, na które się zgodziłeś/zgodziłaś w momencie uiszczenia opłaty za kurs.

Szkolenie Obronne-Pakiet godzin-Rezygnacja

Pakiet godzin ze szkolenia obronnego (IPO,MONDIORING,RING) jest oferowany jedynie osobom, które dowiodą wcześniejsze, aktywne uczestniczenie w zawodach psów sportowych. Nie jest istotne w jakiej dyscyplinie.

Rozpoczynając szkolenie masz świadomość, że nie obowiązuje cię zwrot pieniędzy, a każda godzina w pakiecie jest tańsza od takiej samej godziny z cennika standardowego.

Czas na wykorzystanie pakietu godzin to standardowo: 60dni (lub ustalany indywidualnie w zależności od wielkości wykupionego pakietu)

Po przekroczeniu wyznaczonego terminu, pakiet godzin/karnet wygasa. Brak możliwości kontynuowania zajęć, nawet jeżeli wszystkie godziny nie zostały wykorzystane.

Jeżeli umówisz się na szkolenie ale nie możesz na nie dotrzeć, musisz poinformować Mnie minimum 24h przed rozpoczęciem zajęć. W przeciwnym wypadku godzina treningowa, na której się nie pojawisz jest traktowana jako godzina treningu, który się odbył i przepada.

Szkolenie PT-Pakiet godzin

Wykupując pakiet godzin PT akceptujesz i masz świadomość:

  • uczestniczenia w szkoleniu grupowym.
  • masz świadomość, że wykupując pakiet godzin, każda godzina jest o 50% tańsza od ceny standardowej.
  • Jeżeli rezygnujesz ze szkolenia w trakcie jego trwania to opłata początkowa za pakiet godzin w kwocie 600zł brutto przepada i jest bezzwrotna.
  • Jeżeli umówisz się na szkolenie ale nie możesz na nie dotrzeć, musisz poinformować Mnie minimum 24h przed rozpoczęciem zajęć (tel. 500 699 600). W przeciwnym wypadku godzina treningowa, na której się nie pojawisz jest traktowana jak godzina treningu, który się odbył i przepada.
  • Czas na wykorzystanie pakietu godzin to standardowo: 60dni.
  • Dostęp do E-platformy z instrukcjami oraz materiałami szkoleniowymi jest przekazywany na czas trwania szkolenia fizycznego bez dodatkowych opłat, jednakże dostęp ten nie jest częścią umowy i może zostać odebrany w dowolnym momencie przez administratora platformy e-learningowej.
  • Decydując się na zalogowanie do platformy masz świadomość, że szkolenia oraz informacje zawarte po zalogowaniu są unikalne i chronione prawami autorskimi i majątkowymi. Obowiązuje cię zakaz kopiowania treści oraz udostępniania loginu/hasła osobom trzecim.
  • Jeżeli dołączysz do platformy E-learningowej, obejrzysz szkolenia online a następnie zdecydujesz się zrezygnować ze szkolenia fizycznego to nie przysługuje Tobie zwrot kosztów szkolenia fizycznego. Wychodzę z założenia, że forma edukacji online była dla Ciebie po prostu bardziej skuteczna i wygodna, a co za tym idzie szkolenie zostało ukończone.
  • Wykupując szkolenie PT otrzymasz karnet. Zgubienie karnetu jest równoznaczne z zakończeniem szkolenia a uiszczona opłata przepada.
rezygnacja ze szkolenia psów
Scroll to Top