Wawer szkolenie psów

Wawer. Szkolenie Psów.

Od stycznia 2024 zapraszam na szkolenie psów w Warszawie w dzielnicy Wawer. Zajęcia odbywają się na ogrodzonym i strzeżonym terenie przy ulicy Edisona 2.

→ Wjazd-Natura Tour Grupa PKP

Wawer. Nowe możliwości.

„Klatka” posiada komfortową nawierzchnię, dzięki czemu nawet w deszczowe dni można trenować z suchymi nogami, nie martwiąc się o kałuże czy też błoto. W okresie letnim siatka dookoła boiska jest porośnięta trawami i bluszczem nadając barwy i ciepła temu miejscu.

Wawer szkolenie psów
Wawer SPW

Warszawa Wawer Szkolenie psów​

OBRONA I POSŁUSZEŃSTWO​
Usytuowanie obiektu umożliwia spokojne trenowanie psów z dala od ruchu miejskiego a mimo to w mieście. Dużym ułatwieniem jest też możliwość dojazdu SKM lub autobusem komunikacji miejskiej. 

Poza dostępem do „Klatki” mamy możliwość korzystania z terenów zielonych czy też obszernej hali zadaszonej. Każdy kursant ma zagwarantowany bezpłatny parking obok placu treningowego, dostęp do toalet oraz możliwość korzystania z części restauracyjnej znajdującej się w budynku Natura Tour Grupa PKP.

Zapraszam na Trening w bezpiecznej
i profesjonalnej strefie

Kontak: 500 699 600

Kontakt i dojazd

Zapraszam na treningi wszystkich, którzy chcieliby nauczyć psa posłuszeństwa lub rozpocząć treningi obronne, niezależnie czy będzie to obrona cywilna, Mondioring czy IGP.

Adres

ul. Tomasza Edisona 2

04-510 Warszawa

Telefon: 500 699 600

Scroll to Top