psie przedszkole

Psie przedszkole

Psie przedszkole czym jest i czy warto inwestować czas i pieniądze w takie przedsięwzięcie? Przedszkole dla psów to zazwyczaj spotkania w grupie innych szczeniąt na placu treningowym. To w tym okresie szczenięta się socjalizują, poznają świat, ludzi i inne zwierzęta. Spotkania powinny się odbywać na terenie bezpiecznym dla maluchów, takim z którego będzie im trudno uciec a w przypadku trudności łatwo będzie zapiąć na smycz czy na taśmę treningową.

Psie Przedszkole | Jakie umiejętności zdobędzie szczenię?

Poza elementami socjalizacji w przypadku psiego przedszkola zaczyna się również spacer na smyczy, siadanie czy warowanie. W przypadku szczeniąt w wieku 3-5 miesięcy można również mówić o komendach siad zostań oraz waruj zostać. Bardzo istotnym elementem psiego przedszkola jest ciągła nauka wracania do właściciela co jest krytyczną umiejętnością i jest niezbędna przez cały okres życia psa. Warto więc zapisać szczenię i oddać się w ręce specjalisty, który wytłumaczy nam jak ze szczeniakiem postępować aby w przyszłości uniknąć problemów z uciekaniem czy gryzieniem przedmiotów.

psie przedszkole

Przedszkole dla psów to również dobre miejsce do poznania trendów żywieniowych, poznania różnych suchych karm oraz przysmaków. To również czas w którym dowiesz się więcej o suplementacji, odżywkach oraz artykułach do pielęgnacji skóry i sierści swojego pupila.

Duże doświadczenie w dziedzinie żywienia oferuje sklep online karmadlapsow.warszawa.pl, który jest prowadzony przez specjalistów.

Psie przedszkole Warszawa

Jeżeli poważnie myślisz o szkoleniu psa oraz o zminimalizowaniu problemów wychowawczych w przyszłości to moja odpowiedź jest prosta-Tak warto udać się do psiego przedszkola, warunek jest jednak jeden, osoba prowadząca zajęcia nie może być osobą przypadkową, musi znać zasady szkolenia psów, ich fizjologię i fizjonomię, powinna być specjalistą ze swojej dziedziny. Instruktor szkolenia psów bez kwalifikacji może być zagrożeniem dla psa a konsekwencje złych decyzji mogą nieodwracalnie wpłynąć na psychikę zwierzęcia.

Scroll to Top